Yıldız Laboratuvar

Yıldız Laboratuvar 2012 yılında maden analizleri konusunda faaliyet gösteren bir laboaratuvar olarak kurulmuştur.

Yıldız Laboratuvar, uluslararası kalite standartlarında iş yapan, ulusal ve uluslararası işbirliği fırsatlarını değerlendirerek büyümeyi öngören bir kuruluştur. Laboratuvarımız, kısa sürede araştırma yaparak sürdürülebilir, yenilikçi, bilimsel ve teknolojik çözümlerle kadromuzu ve kapsamımızı genişletip bir çok sektörde test ve analiz hizmeti sunmaya başlamıştır. 2013 yılında TS EN ISO/IEC 17025 ‘Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Yeterliliği İçin Genel Şartlar’standardına uygun olarak TÜRKAK tarafından akredite bir laboratuvar olmuştur.

Müşterilerimizden gelen numunelerin fiziksel test ve kimyasal analizlerini, her biri alanında eğitimli ve deneyimli personel yapmaktadır. Yıldız Laboratuvar; hizmetlerini etkin ve hızlı bir şekilde gerçekleştirerek zamanlama, onay ve takip süreçlerini başarıyla sürdürmektedir.

Laboratuvarımız kalitede süreklilik, tarafsızlık, güvenilirlik ve izlenebilirlik açısından,2013 yılından bu yana uluslararası düzeyde Round Robin Test programına katılım sağlamaktadır.

Laboratuvarımızda maden, kimya, çevre, inşaat, taşımacılık, sanayi ve tarım alanlarında analiz ve test hizmetleri verilmektedir. Detaylı bilgi için lütfen laboratuvarımızla iletişime geçin.

 

Hakkımızda